Apie mus

EnglishEstonianFinnishLatvianLithuanianPolishRussian

Kontaktai

Inga Puodžiūnienė
Adresas: Vilniaus g.72, Šiauliai
LT – 76283, Lietuva
Mob. Tel.: +37064702919
IVVP Nr. 607368
El. pašto adresas: baldai.pvp@gmail.com
https://www.facebook.com/PVPBALDAI2

PIRKIMO SĄLYGOS

Baldą galima nusipirkti iš karto atvykus į mūsų baldų sandėlį Šiauliuose. Klientai taip pat turi galimybę atsiimti baldus patys.
Užsakyti baddus galima elektroniniu paštu. Išsirinkus baldus ir surašius gaminio duomenis ( pavadinimą, komplektaciją, apdailą ir t.t.) elektroninis paštas: baldai.pvp@gmail.com
Užsakymas telefonu. Mielai Jums patarsime ir suteiksime visą reikiamą informaciją telefonu +37064702919

Apmokėjimo būdai perkant internetu
Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiu būdu:
grynais atsiimant/pristačius baldus;
banko pavedimu;
Išsimokėtinai.
Šiuo metu bendradarbiaujame su “Mokilizingas” lizingo paslaugas teikiančia įmone.

PRISTATYMO SĄLYGOS

Baldus pristatome į visus Lietuvos miestus.
Baldus pristatome klientams patogiu metu, prieš tai suderinus tinkamą laiką.
Prekes atvešime savo transportu iki Jūsų namo arba iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas (būtinai nurodykite tikslią prekių pristatymo vietą).
Likus dienai iki numatomo prekių atvežimo, susisiekiame su Klientu ir suderiname tikslų prekių pristatymo laiką.
Priimdami arba atsiimdami prekes, būtinai patikrinkite prekės (-ių) kiekį ir būklę, pakuočių kokybę, kad nebūtų suplyšusios. Pastebėjus prekių pakuočių pažeidimų ar komplektacijos neatitikimų apie tai informuokite asmenį, pristačiusį Jums prekes.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos (jei sąskaitoje nenurodyta kitaip), informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą. Šia teise Pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos kodekso 6.228-10 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių.
Prekių grąžinimas, keitimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis 2014 m. Liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.
Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el. paštu baldai.pvp@gmail.com.
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje, nesuplėšytoje pakuotėje (pakuotės gali būti atidarytos (pvz. perkirpti pakuotės uždarymui skirtas lipnias juostas) tiek, kad galima būtų apžiūrėti prekės spalvą, komplektaciją ir t. t. ).
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).
Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
Gavus prekę, prieš ją surenkant, būtina ją atidžiai apžiūrėti. Kokybiškų, tačiau bandytų surinkti ar surinktų prekių grąžinti negalima.
Prekių, kurios buvo gaminamos pagal individualų Kliento užsakymą (spalvą, medžiagą, kitokių išmatavimų ir t. t), grąžinti negalima.
Svarbu žinoti, kad esant mažareikšmiam trūkumui (pvz. apdailos nubrozdinimas) – prekė nekeičiama ir pinigai negrąžinami, tokiu atveju pardavėjas įsipareigoja per protingą terminą pašalinti išvardintą trūkumą.
Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą. Prie prašymo turi būti pridedamas pirkimo-pardavimo kvitas arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio Pardavėjo patvirtinantis dokumentas (sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės išrašas).
Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.
Už prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Pardavėjas gali nepriimti grąžinamo daikto.
Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).
Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

GARANTIJA

Baldams suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo momento, kai Pardavėjas perduoda prekę Pirkėjui, kaip numatyta sutartyje. Garantija suteikiama tik pateikus daikto pirkimą iš Pardavėjo įrodančius dokumentus. Priimdami arba atsiimdami prekes, būtinai patikrinkite prekės (-ių) kiekį ir būklę. Pastebėjus paslėptus prekės trūkumus prašome pranešti mums el. paštu baldai.pvp@gmail.com ( nufotografuoti prekės trūkumus ( jei tokie yra) ir laisva forma parašyti pretenziją , pridėti visus reikiamus priedus (nuotraukas ar vaizdo įrašą, pirkimo dokumentus)). Apie sprendimą nedelsdami informuosime Jus, Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Prekių keitimas, grąžinimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis. Pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis pagal CK 6.363 straipsnio 8-ą dalį. Prekės garantija pagal įstatymą CK 6.338 str. nustato terminus reikalavimams dėl prekių trūkumų pareikšti. Vartotojų teisę atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties nustato CK 6.228(10) straipsnis.

GARANTIJOS SUTEIKIMO SĄLYGOS

Garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės.
Garantija galioja visoms baldų sudėtinėms dalims ir komplektuojamosioms detalėms, išskyrus balduose įmontuotoms apšvietimo lemputėms , transformatoriams, veidrodžiams ir stiklinėms detalėms.
Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus mes ištaisome, sukomplektuojame arba pakeičiame kokybiškais per protingai numatytą laikotarpį.
Natūralus prekės susidėvėjimas ar jos savybių pasikeitimas nelaikomas prekių kokybės trūkumu.
Natūralaus medžio tekstūros ir atspalvio nevienodumai nelaikomi prekių kokybės trūkumu.
Natūralūs audinio arba odos dėvėjimosi pakitimai nelaikomi prekių kokybės trūkumu.
Garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai prekės eksploatuojamos netinkamai arba mechaniškai sugadinamos dėl Pirkėjo kaltės (dėl netinkamo baldų pervežimo, pernešimo, surinkimo ar sumontavimo ne pagal instrukciją (nubrozdinimai, perplėšimai, įbrėžimai, pradūrimai ir pan.),netinkamai naudojamos, naudojamos ne pagal paskirtį, valomos netinkamomis priemonėmis ir būdais, taip pat gyvūnų padaryti nuostoliai ar trūkumai, savavališkas baldų remontas).
Įvairūs tekstilės audiniai gali nudažyti ar pažeisti odą, eko odą, gobeleną ir t.t. Šiems mechaniniams pažeidimams taip pat netaikomas garantinis aptarnavimas.
Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, naudojami ne buitinėms reikmėms (išskyrus atvejus, kai tai leistina pagal gaminio specifikaciją). Pagal garantijos sąlygas neatlyginami atsitiktiniai nuostoliai.
SVARBU : Jūs sutinkate su parduotuvės pirkimo taisyklėmis ir patvirtinate, kad perskaitėte visą reikalingą informaciją.

BENDROS BALDŲ PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS

Siekiant, kad įsigyti baldai Jums tarnautų kuo ilgesnį laiką, būtina tinkamai juos prižiūrėti ir jais naudotis.
Prižiūrėkite baldus ir juos naudokite, vadovaudamiesi pateiktomis baldų priežiūros ir eksploatavimo taisyklėmis.
Baldus reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, tiesioginio elektros prietaisų poveikio, negalima jų statyti arti šilumos šaltinių, oro kondicionierių.
Baldų negalima stumdyti, nes galima juos pažeisti. Baldų pernešimas leis išvengti galimų grindų apgadinimų. Perstūmimo metu baldų kojelės gali subraižyti grindų paviršių.
Staigūs temperatūros pokyčiai gali stipriai pažeisti baldus arba jų dalis.
Reikia vengti vandens, alkoholio, skiediklio, tirpiklių ir įvairių kitų cheminių priemonių poveikio baldams. Priemonės, skirtos baldų valymui yra naudojamos tik su baldų naudotojo atsakomybe, prieš tai priemonę išbandžius nematomoje vietoje. Atsiradusias dėmes ar skysčius reikia valyti nedelsiant!
Baldai turi būti statomi sausose, vėdinamose patalpose. Baldai negali būti glaudžiami prie drėgnų sienų ir šildymo įrenginių.
Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų, nebus priimtas!

MINKŠTŲ BALDŲ SURINKIMO, PRIEŽIŪROS IR EKSPLOATAVIMO TAISYKLĖS

Naudokite baldus pagal paskirtį.
Baldai turi būti surenkami instrukcijoje nurodyta tvarka saugant baldus nuo mechaninio poveikio (vengti smūgių, nebraižyti paviršiaus aštriais daiktais).
Tvirtai pritvirtinkite kojeles, jei nėra paminkštinimo po kojele, būtinai jį prisiklijuokite, kad nesugadintumėte grindų.
Surenkant baldus, rekomenduojama užsidengti grindis, kad nesubraižytumėte ar kitaip nepažeistumėte nei baldų, nei grindų.
Statykite baldus tik sausose, vėdinamose patalpose ant lygaus ir tvirto pagrindo.
Nestatykite arti židinių, radiatorių ar kitų šilumos šaltinių, saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių, nes tai greitina baldų apmušalų blukimą bei odos išdžiūvimą. Taip pat nestatykite arti orlaidžių ir oro kondicionierių, kad išvengtumėte staigių oro temperatūros ir drėgmės pokyčių (30cm).
Optimaliausia aplinkos temperatūra : +5 – +25°C, santykinė oro drėgmė 45% – 60%.
Perstatydami baldus į kitą vietą, jų nestumdykite ir netraukite baldų už porankių, už galvūgalio, minkštųjų atkaltės pagalvių, porankių ar nugaros pagalvių, nes tai gali sugadinti siūles. Norėdami juos perstatyti, pakelkite už apačios nuo žemės visu korpusu ir perneškite.
Transportavimo metu gali atsirasti papildomos klostės, jas modeliuokite rankomis, kol baldai grįš į natūralią padėtį.
Įsigijus sofą, kurios pagalvės yra iš malto porolono ar granulių, reikia ją pamodeliuoti/papurenti rankomis, kad atgautų savo pirminę išvaizdą, kuri gali būti šiek tiek pakitusi transportavimo metu.
Venkite pernelyg didelio taškinio apkrovimo, pavyzdžiui, Jums nereikėtų klūpoti ar keliais spirtis ant sėdimos dalies elementų.
Nedėkite ant baldų sunkių, karštų, stačius kampus turinčių ar kitokių aštrių daiktų.
Nešokinėkite ant minkštų baldo dalių, kad nesusidarytų staigių smūgių audiniui, spyruoklėms, porolonui bei medienos detalėms.
Nesėdėkite ant atlošų bei porankių: jie skirti rankoms pasidėti! Netinkamas naudojimas gali sukelti deformacijas, užpildas gali pasislinkti, o siūlės sutrūkti esant per didelei tempimo jėgai.
Rekomenduojama reguliariai keisti sėdėjimo vietą ir nesėdėti vienoje pamėgtoje vietoje. Laikantis šių rekomendacijų, Jūsų baldai ilgiau Jus džiugins puikia išvaizda.
Neleiskite naminiams gyvūnams lipti ant baldų. Jų nagai gali įbrėžti odą, audinį, medienos detales. Gyvūnų seilės daro neigiamą poveikį odai, kaip ir jų prakaitas.
Minkštus baldus būtina reguliariai vėdinti ir valyti dulkių siurbliu, naudojant specialų minkštiems baldams skirtą antgalį.
Odinius baldus 2-4 kartus per metus būtina sutepti specialia priemone, skirta odiniams baldams prižiūrėti ir impregnuoti, kad neįsigertų nepageidaujami skysčiai ir neatsirastų dėmės, kad oda nesudžiūtų ir neskirstų.
Kartą per savaitę baldus reikia valyti švaria, minkšta šluoste, jokiu būdu negalima valyti kietu ar šiurkščiu daiktu, nes galima subraižyti ar kitaip pažeisti audinį.
Minkštų baldų dėmių nusausinimui ir valymui naudokite popierinius rankšluosčius arba nespalvotą audinio skiautę.
Naudodami valymo priemones, atkreipkite dėmesį į jų naudojimo instrukciją, kad jos būtų tinkamos baldų valymui.
Jei naudosite valymo priemonę, prieš tai ją išbandykite nematomoje arba mažai matomoje vietoje.
Nenaudokite rūgštinių ar chloro turinčių priemonių, taip pat valymo priemonių, į kurias įeina stiprūs chemikalai arba naftos produktų turinčių skiediklių, t.y. acetono, skiediklio, spirito ir kt. Labai atsargiai arti baldų naudokite klijus.
Saugokite medines apdailos detales nuo smūgių, vandens ar kitų skysčių. Valykite jas tik specialiai skirtomis priemonėmis.
Nesilieskite tamsiais drabužiais, ypač tokiais, kurie linkę dažyti (pvz., drabužiais iš džinsinio audinio ir kt.) prie minkštų baldų su šviesiu audiniu.
Nestatykite baldų iš natūralaus medžio ant šildomų grindų.
Mechanizmai turi būti tepami kartą per pusmetį. Daugelis mechanizmų yra pagaminti iš metalo, todėl naudojant jie gali skleisti papildomus garsus.
Minkštiems baldams su miegamąja funkcija naudokite antčiūžinį arba storesnį paklotu
Jei yra integruotas miegamas mechanizmas, netraukite pakeliamo mechanizmo tik vienoje pusėje- visada traukite ties centru.
Minkštieji svetainės baldai yra skirti sėdėjimui ir poilsiui, bet ne nuolatiniam naudojimui, kaip miegamojo baldai. Naudojami transformacijos mechanizmai nėra pritaikyti pastoviam komfortiškam miegojimui.
Veliūrinių audinių atspalvis gali skirtis nuo baldo statymo kampo, šviesos kritimo kampo (pvz.: apšviesta kampo dalis, ta ant kurio krenta tiesioginė šviesa gali atrodyti šviesesnė, nei ta ant kurios nekrenta tiesioginė šviesa) dėl išsamesnės informacijos teirautis prekybos vietose.
Natūraliu naudojimo efektu yra apdangalo raukšlėjimasis, sėdimosios dalies išsisėdėjimas, audinio, dirbtinės ar natūralios odos išsitampymas, laisvumas, apsitrynimas siūlių vietose, odos blizgesys. Sėdimose dalyse naudojimo metu iš audinio gali susidaryti lengvos klostės – tai yra tempimo pasekmė ir nėra medžiagos defektas.
Atidžiai laikykitės šių nurodymų. Bet koks skundas dėl defekto, atsiradusio nesilaikant jų, nebus priimtas!

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar
paslaugos galite pateikti Tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.
p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto
svetainėje www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje
http://ec.europa.eu/odr/“.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial